Barion Pixel
Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

Držiak na knihy, sklopný, nastaviteľný do 5 uhlov

19,20 € (16,00 € + DPH)
Výrobca: SONGMICS
Model: LLD112B01
Dostupnosť: Ihneď k odberu!
Očakávaná dodávka: 22 august 2022
Poplatok za prepravu: 5,90 €
Nehodnotené

Popis produktu:

Popis

  • Ahoj šéfkuchár: Chystáte sa na veľkú večeru pre svoju rodinu? Tento držiak kuchárskej knihy Vám môže pomôcť. Postavte naň svoje recepty a kovové spony zabránia náhodnému zošmýknutiu - a teraz si môžete uvoľniť ruky a predviesť svoj kuchársky talent!
  • Útulné čítanie, to je isté: Vďaka 5 nastaviteľným uhlom vždy nájdete ten správny uhol pre pohodlné a zdravé čítanie. Po prečítaní ho jednoducho zložte a uskladnite – zaberie málo miesta na stole!
  • Ako trávite voľný čas? Pozeráte filmy na tablete? Položte tablet na stojan a vychutnajte si filmy počas občerstvenia. Preferujete tréning doma? Položte svoj telefón na stojan a voľne sa pohybujte s hudbou!
  • Darček pre milovníkov hudby? Dobrý nápad! Ak Vaši priatelia radi hrajú na nejaký nástroj, darujte im tento stolný hudobný stojan a budú radi keď nájdu plastové ochranné kryty na konci sponiek, ktoré udržia ich noty stabilné bez škrabancov.
  • Čo dostanete: rustikálny hnedý držiak na knihy, 2 spony na dokonalé zachytenie strán a pomocnú ruku, ktorá je vždy pripravená uľahčiť čítanie, či už v obývačke, kuchyni alebo kancelárii.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.