Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

Detský regál na hračky, 86 x 26,5 x 78 cm, 4-farebný

75,60 € (63,00 € + DPH)
Množstvo:
Výrobca: SONGMICS
Model: GKR04W
Dostupnosť: Vypredané
Očakávaná dodávka: 08 august 2022
Poplatok za prepravu: 5,90 €
Nehodnotené

Popis produktu:

Materiál: MDF doska, kovová rúrka, PP plastové boxy
Veľkosť malých krabičiek: 30 x 19,5 x 12 cm (Š x H x V)
Veľkosť veľkých boxov: 41 x 29,5 x 12 cm (Š x H x V)
Celková veľkosť: 86 x 26,5 x 78 cm (Š x H x V)
Čistá hmotnosť: 7,9 kg
Hrubá hmotnosť: 9,2 kg

Obsah balenia:

1 x detský regál na hračky
2 x ochrana proti prevrhnutiu
1 x sada skrutiek (hľadajte medzi krabicami)
1 x manuál

Popis

  • Ekologický a stabilný pre bezpečnosť - Kvalitné, ekologické dosky a PP plastové boxy. Základňa bola rozšírená a zosilnená, aby bol stojan stabilný. Obsahuje ochranu proti prevráteniu pre bezpečné použitie
  • Žiarivé farby pre detské izby - 12 PP boxov sa hodí do seba v 2 veľkostiach a 4 farbách, aby vytvorili žiarivú atmosféru.
  • Pomocník v skladovaní - Všetky rozhádzané Lego dieliky, hracie karty, farebné perá a hračky sa dajú do boxov ľahko uložiť, aby bola miestnosť priestranná a uprataná. Úložný regál môže pomôcť vo vytvorení dobrých návykov u detí upratať si po sebe hračky.
  • Jednoduchá montáž a čistenie - Ilustrácie uľahčujú montáž; úložná jednotka na hračky sa ľahko prenáša a má držadlá na oboch stranách. PP boxy sa ľahko udržiavajú v čistote.
  • Stredná výška - 86 x 26,5 x 78 cm (šírka x hĺbka a výška) umožňuje deťom dosiahnuť na hračky na všetkých úrovniach; ušetríte miesto v detskej izbe hracej izbe 

1

Má odnímateľné úložné boxy a Poličky na knihy, deti sa môžu naučiť, ako samostatne vyberať a skladovať svoje knihy, hračky a hry, a viacúrovňový dizajn ponúka možnosti šetrenia miestom.

Detský regál je vyrobený z vysokokvalitnej drevovláknitej dosky, robustný a odolný, napriek tomu zostáva dostatočne ľahký na to, aby sa dal v prípade potreby premiestniť. Priložená ochrana proti prevráteniu udržiava organizér vo vzpriamenej polohe a ochránia Vaše deti pred telesným zranením.

1

2

3

Boxy sú vyrobené z kvalitného polystyrénového plastu, ktorý je veľmi odolný a nedeformuje sa ani pri plnom zaťažení.

S 12 rôznymi úložnými nádobami môžete konečne mať vo všetkých hrách poriadok a miestnosť opäť upratať; sýtejšie farby pomáhajú rozvíjať triediace a kognitívne schopnosti počas hry.

Stabilná konštrukcia zaisťuje bezpečné používanie. Rámy dosiek MDF robia štruktúru stabilnou a pevnou; nohy a ochranné prvky proti prevráteniu zabraňujú možným zraneniam.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.