Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

Detský regál na hračky 62,5 x 29,5 x 60 cm

48,00 € (40,00 € + DPH)
Výrobca: SONGMICS
Model: GKR33WT
Dostupnosť: Ihneď k odberu!
Očakávaná dodávka: 29 jún 2022
Poplatok za prepravu: 5,90 €
Nehodnotené

Popis produktu:

Materiál výrobku: drevotrieskové dosky, papierová dyha, netkaná textília
Veľkosť produktu: 62,5 x 29,5 x 60 cm (D x Š x V)
Hmotnosť produktu: 5,5 kg

Obsah balenia:

2 x panel
9 x krabica
9 x trubica
1 x súprava proti prevráteniu
1 x manuál

Popis

  • PRVÝ KROK NA MESIACI: Planéty a hviezdy lákajú tých najmenších, aby si uložili svoje hračky, knihy a všetko ostatné do tohto úložného organizéra s 9 vyberateľnými boxmi, aby mali izby čisté a upratané.
  • STABILITA NADOVŠETKO: Keď Vaše deti používajú túto úložnú jednotku, nemusíte sa obávať bezpečnostných problémov, pretože je dodávaná so súpravou proti prevráteniu, ktorá zaisťuje stabilitu a zaoblené rohy chránia deti pred zranením.
  • CHYTRÝ DIZAJN: Veľkosť boxu bola prispôsobená výške detí, aby sa uľahčil prístup k predmetom; 9 vyberateľné boxy v 3 rôznych farbách, naukladané na seba alebo vedľa seba pre jednoduché skladovanie hračiek a kníh podľa kategórií
  • AKO RAKETA: Montáž je hotová za chvíľu. Jednoducho pripevnite tyče k panelom, umiestnite krabice tak, ako chcete, a je to!

GKR33WT

Praktické a nenáročné na miesto: S touto policou nemusíte organizovať hračky Vašich detí, pretože táto polica ich láka, aby to urobili samé. Vďaka veľkej 3-poschodovej úložnej kapacite šetrí miesto v detských izbách a obývačke, ako aj v jasliach a škôlkach.

Smerom k novým objavom: Táto polica bude stáť vedľa Vašich detí, kým vyrastú. Vzhľadom na výšku budú knihy a hračky pre deti vždy dostupné. Poličky rôznych farieb im pomáhajú lepšie identifikovať, triediť a organizovať obľúbené hračky a knihy. Vzory s vesmírnou tematikou posilňujú ich objaviteľského ducha, záujem o svet a stimulujú ich kreativitu.

j

GKR33WT

GKR33WT

GKR33WT

GKR33WT

Zariadenie proti prevráteniu

Súčasťou balenia je súprava proti prevráteniu, aby boli deti v bezpečí.

Zaoblené rohy

Zaoblené rohy pre väčšiu bezpečnosť chránia deti pred prípadnými nárazmi.

Chytrý dizajn

4-úrovňová polica pomáha deťom triediť a organizovať knihy.

Nastaviteľné boxy

9 odnímateľných boxov je možné umiestniť podľa želania. Dodatočná lišta v spodnej časti zvyšuje stabilitu, aby sa zabránilo vypadávaniu.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.