Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

Box na topánky, 3 stohovateľné organizéry na topánky, transparentný

51,60 € (43,00 € + DPH)
Množstvo:
Výrobca: SONGMICS
Model: LSP03CW
Dostupnosť: Vypredané
Očakávaná dodávka: 08 august 2022
Poplatok za prepravu: 5,90 €
Nehodnotené

Botník, 3 stohovateľné organizéry na topánky s priehľadnými dvierkami, plastový úložný priestor na topánky pre UK veľkosť 11, priehľadný.

Popis produktu:

Farba: transparentná
Materiály: PP (polypropylén), PS (polystyrén) 
Veľkosť každej krabice: 36 x 28 x 22 cm
Vnútorné rozmery každého boxu: 33,5 x 25,5 x 19 cm
Hmotnosť produktu: 3 kg

Popis

  • PRE MILOVNÍKOV OBUVI: Či už ide o tenisky alebo dizajnérske kúsky, táto sada 3 boxov na topánky sa postará o Vaše obľúbené topánky, ukáže ich trblietavé detaily a zároveň ich ochráni pred prachom a nečistotami.
  • DOBRÁ VIDITEĽNOSŤ: Nemáte dobrý výhľad na svoje topánky? Vďaka veľkému priehľadnému prednému okienku budú vždy viditeľné ich najlepšie strany; jednoducho otvorte dvierka pre ľahký prístup.
  • RÝCHLA MONTÁŽ: Ak chcete boxy skladovať organizovaným spôsobom, správny dizajn štrbiny v hornej a dolnej časti ich v okamihu naskladá na seba; zvyšuje vysokokvalitný vzhľad.
  • VEĽKÝ ROZMER: 33,5 x 25,5 x 19 cm vnútorná veľkosť je vhodná pre topánky do veľkosti UK 11, tieto botníky pojmú vysoké opätky aj čižmy; dodáva sa v demonte a vyžaduje jednoduchú montáž s jednoduchými pokynmi.

z

SKVELÁ PREHĽADNOSŤ: Viete, kde máte biele topánky? Vaše módne topánky? Tieto priehľadné škatule od topánok majú skvelé, priehľadné predné dvierka a priehľadné telo, aby ste našli pár, ktorý chcete - stačí si vziať topánky a ísť.

PRE VŠETKY TYPY OBUV: Berúc do úvahy všetky typy topánok, škatule sa hodia až do veľkosti UK11 a očarujúco zobrazujú bočnú stranu topánok, čižiem alebo vysokých opätkov.

BALENIE: Zahustené materiály sú odolné aj pri dlhšom používaní. Vďaka dizajnu v hornej a spodnej časti je možné boxy perfektne stohovať, výsledkom čoho je stojan na topánky šetriaci priestor .

3

1

doboz

doboz

doboz

doboz

Praktická, zaoblená rukoväť

Kvalitný PP plast

Stohovateľný dizajn

Priehľadné predné okno

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.