Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

Botník s 2 dvierkami 60 x 24 x 102 cm, biela, prírodná

97,20 € (81,00 € + DPH)
Množstvo:
Výrobca: Vasagle
Model: LBC04NW
Dostupnosť: Vypredané
Očakávaná dodávka: 10 august 2022
Poplatok za prepravu: 5,90 €
Nehodnotené

Popis produktu:

- Farba: biela, prírodná
- Materiál: drevotrieska s melamínovým povlakom
- Veľkosť: 60 x 24 x 102 cm (D x Š x V)
- Hmotnosť: 17 kg
- Maximálne statické zaťaženie: 19 kg

Obsah balenia:

- 1 x skrinka na topánky
- 1 x sada s príslušenstvom
- 1 x návod na montáž

Popis

  • ŠTÝLOVO NAVRHNUTÝ: Vložte svoje topánky do tejto skrinky na topánky VASAGLE a udržujte ich v perfektnom stave. Vzhľad bielych dvierok a teplého dreva, tak, ako aj Vaše topánky, odzrkadľujú Váš dobrý vkus a osobnosť
  • BOJ PROTI CHAOTICKEJ KOPE OBUVI: Skrinka na topánky má 2 priečinky s dvierkami, ktoré pojmú 12 párov dámskych topánok alebo 8 párov pánskych topánok. Prepážky možno tiež odstrániť, aby sa do skrine zmestili čižmy alebo vysoké podpätky
  • A NIEČO NAVYŠE: Chcete odísť z domu, ale nemôžete nájsť kľúče, slnečné okuliare a peňaženku? Nemajte obavy, čoskoro ich môžete uložiť na ľahko dostupnom mieste, v otvorenom priečinku botníka.
  • VYSOKOKVALITNÁ OCHRANA: Tento botník s rozmermi 60 x 24 x 102 cm je vyrobený z materiálu na báze dreva s vysokokvalitným melamínovým povlakom, ľahko sa udržiava, je odolný voči poškriabaniu a prachu a poskytuje všeobecnú ochranu pre papuče, topánky a čižmy!
  • ČO DOSTANETE: Očíslované diely, jednoduchá montáž, skrinka na topánky s extra priehradkou, zariadenie proti prevráteniu a profesionálny zákaznícky servis!

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.