Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

Bočná skrinka so zásuvkou, vintage

132,00 € (110,00 € + DPH)
Výrobca: Vasagle
Model: LSC86BX
Dostupnosť: Ihneď k odberu!
Očakávaná dodávka: 29 jún 2022
Poplatok za prepravu: Bezplatné
Nehodnotené

VASAGLE bočná skrinka, príborník s policou a zásuvkou, kuchynská linka s lamelovými dvierkami, obývačka, spálňa, pracovňa, kancelária, chodba, priemyselný dizajn, vintage 

Popis produktu:

- Farba: vintage / tmavo hnedá
- Materiál: drevotrieska, oceľ
- Veľkosť: 70 x 30 x 80 cm (D x Š x V)
- Hmotnosť: 20,2 kg
- Maximálna statická nosnosť plochy: 30 kg
- Maximálna statická nosnosť úrovne Poličky: 10 kg
- Maximálna statická nosnosť zásuvky: 5 kg

Popis

1

  • ŠTÝLOVÁ: Potrebujete viac úložného priestoru, ale máte obmedzený priestor? Táto voľne stojaca bočná skrinka ponúka požadovaný priestor navyše bez toho, aby zaberala celú podlahovú plochu - lamelové dvere dodajú štýl!
  • PRIESTOR PRE KAŽDÉHO: S priestrannou stolovou doskou a 2 nastaviteľnými policami skrytými za klasickými lamelovými dvierkami má táto priestranná skrinka dostatok úložného priestoru na filmy, hry, obuv a ďalšie veci.
  • JEDNODUCHÁ MONTÁŽ: Pomocou zrozumiteľných pokynov môžete túto skrinku rýchlo zostaviť ešte pred vybratím pizze z rúry. Kto má rád kývajúci nábytok? Nie my! Preto je každá kovová noha voľne stojacej skrinky nastaviteľná, ktorá udrží všetko stabilne a na svojom mieste.
  • ČO DOSTANETE: Voľne stojaca odkladacia skrinka v kolekcii VASAGLE LOWELL má súpravu príslušenstva, ktorá uľahčuje montáž a náš tím zákazníckych služieb je pripravený odpovedať na akékoľvek otázky.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.